TAB Gıda

Burger King®, Sbarro®, Popeyes®, Arby’s®, Subway®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® ile 29 yıldır her damak tadının buluşma noktası

Gıda GIDA
1994 YILINDAN BERİ
LİDER RESTORAN OPERATÖRÜ

Temelleri 1994 yılında atılan TAB Gıda’nın, hızlı servis sektöründeki ilk adımı 1995 yılında Burger King® master franchise haklarının alımı olmuştur.

Franchiselar

Burger King®

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi olan restoran zincirini kısa sürede genişleten Burger King®, bugün Türkiye genelinde 700'den fazla hızlı servis restoranı ile lezzet düşkünlerine hizmet vermektedir.

Sbarro®

Hızlı servis sektöründe kalite ve sağlık ilkelerinden asla taviz vermeyen TAB Gıda, hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®'yu Türk halkı ile 2006 yılında buluşturmuştur. Kısa sürede Türk halkının beğenisini kazanan Sbarro® lezzetleri, 110’u aşkın restoran ile ülkemizin birçok bölgesine ulaşmaktadır.

Popeyes®

TAB Gıda, geleneksel lezzetleri otantik tatlarla birleştiren eşsiz lezzet formülleriyle, özel baharatlarla 12 saat marine edilen ve çıtır çıtır servis edilen Popeyes® ürünlerini Türkiye’deki tavuk severler ile 2007 yılında buluşturmuştur. Popeyes®, Türkiye’de 300’ü aşkın restoran sayısına ulaşarak “tavuktan vazgeçemem” diyenlerin lezzet durağı olmaya devam etmektedir.

Arby’s®

Sıra dışı ve doyurucu lezzetlerin vazgeçilmez adresi Arby’s®, Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Arby’s®, Türkiye genelinde 100’e yakın restoranında, geniş ürün yelpazesiyle lezzet tutkunlarına fırınlanmış dana etinin en özel halini sunmaktadır.

Usta Dönerci®

2013 yılında, 20 yıllık deneyimini işin ustalarıyla birleştirip Türkiye’nin döner restoran zinciri Usta Dönerci® markasını yaratan TAB Gıda, 150 Usta Dönerci® restoranında yüksek kalitede ürünlerini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek uzman çalışanlarıyla misafirlerine sunmaktadır.

Usta Pideci®

2019 yılında kurulan Usta Pideci®, TAB Gıda’nın çeyrek asırlık tecrübesi ile Usta Dönerci®’den sonra kendi yarattığı ikinci markasıdır. Özenle seçilen malzemeler, güvenilir kaynaktan gelen şarküteri ve dana eti kullanılarak klasik yöntemlere sadık kalarak hazırlanmış nefis pide çeşitleri ile Usta Pideci®, “50 cm’lik Dev Pideler!” sloganı ile pide severlere eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Subway®

TAB Gıda 100’den fazla ülkede 37.000 restoranıyla dünyanın en büyük hızlı servis restoran markalarından biri olan Subway®’i 2022 yılında global markaları arasına eklemiştir. Türkiye’de 90’dan fazla restoranıyla hizmet veren Subway®, ziyaretçilerine siparişe göre taze olarak hazırlanan sandviçler, dürümler ve salatalar sunmaktadır.

Web Sitesi: www.tabgida.com.tr

Öne
Çıkanlar

Türkiye’nin lider restoran operatörü

28 yıllık sektör deneyimi

Dünya devi hızlı servis markalarını işletme kabiliyeti

Diğer Markalarımız