EKMEK Unlu Gıda

Kendi kategorisinde kapasite olarak ülkemizin en büyük hattı olup dünyada da kuruluş yılı itibarıyla ilk sıradadır. Üretim hatları saatte 6 ton hamur işleme kapasitesine sahiptir.

Gıda GIDA
2008 YILINDAN BERİ
6 TON HAMUR İŞLEME

Ekmek Unlu Gıda fabrikalarının ana kuruluş amacı, TFI TAB Gıda Yatırımları bünyesindeki hızlı servis restoranlarının hamburger, sandviç, biscuit, panini ve baget ekmekleri ile pizza hamuru ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Hamburger, sandviç ve biscuit ekmekleri ile hamur üretimlerinin yapıldığı ilk fabrikanın temelleri 2008 yılında atılmış, 2009 yılında üretime başlanmıştır.

İlk fabrikanın kapasitesinin sınırlarına ulaşmasının ardından 2011 yılında ikinci fabrikanın inşasına başlanmış ve fabrika bir yıldan kısa bir sürede tamamlanarak faaliyete geçmiştir.

İkinci fabrika, üretim kapasitesi açısından kendi kategorisinde Türkiye’nin en büyük üretim hattıdır ve kuruluş yılı itibarıyla dünyada ilk sırada bulunmaktadır. Bünyesindeki hızlı servis restoranlarının ihtiyaçlarını karşıladığı gibi belli başlı zincir marketlerin tost ekmeği tedarikini sağlamaktadır.

Web Sitesi: www.ekmekgida.com.tr

Öne
Çıkanlar

Saatte 6 ton hamur işleme kapasitesi

Dünyadaki benzerleri arasında ilk sırada

“Kombine hat” özelliği sayesinde tost ekmeği ile hamburger ekmeğini aynı anda üretme kapasitesine sahip Türkiye’nin en büyük üretim hattı

Diğer Markalarımız