Great Place to Work Badge

REKLAM ÜSSÜ

Kreatif fikirlerin gerçeğe dönüştüğü, başarılı kampanyaların başlangıç noktası

Gıda GIDA
2007 YILINDAN BERİ

2007 yılında TAB Gıda markalarının pazarlama iletişimi faaliyetlerini yürütme amaçlı kurulan Reklam Üssü; pazarlama, halkla ilişkiler, CRM danışmanlığı ve prodüksiyon hizmetlerinin yanı sıra dijital medya çözümleri de üreten bir reklam ajansı olarak faaliyet göstermektedir.

Reklam Üssü, genç ve dinamik ekibi ile kurumsal iletişim hizmetlerinde yakaladığı yüksek çizgiyi, sosyal medya ve farklı mecralara da taşıyarak 360 derece pazarlama bakış açısı ile müşterileri için geliştirdiği projeleri yükselen trendlerle uyumlu şekilde hayata geçirmektedir.

Misyon

Reklam Üssü, müşteri odaklı ve etik değerler çerçevesinde fayda sağlamak amacıyla hizmet vermekte; gerçekleştirmiş olduğu etkinlik, organizasyon ve markalarına hazırladığı en doğru iletişim ile ilerlemeyi hedeflemektedir.

Vizyon

Reklam Üssü: İletişimin Sınırlarını Zorlayan Yaratıcı Güç

Reklam Üssü, geleneksel ve dijital pazarlama stratejilerinin buluştuğu, tasarımın ve etkileşimin öne çıktığı bir ajanstır. İletişimi sadece sözcüklerle değil, duygularla inşa ederek markaların özgün hikayelerini hem dijitalde hem de geleneksel alanda, estetik ve etkileşimi bir araya getirerek iz bırakmayı amaçlıyor. Reklam Üssü’nün vizyonu, iletişimin geleceğini şekillendirmek ve her adımda ilham vermektir.

Dinamik kadrosuyla deneyimlerini ve kreatif yaklaşımını müşterileri için yarattığı kampanyalarda titizlikle göstermektedir. Düzenlenen organizasyon ve etkinliklerde genç çizgilerle ilerleyerek yenilikçi bakış açılarını yakalamakta, kurulduğu günden itibaren kalite çizgisini standart hizmetlerin üzerinde tutmaktadır.

Web Sitesi: www.reklamussu.com.tr

Öne
Çıkanlar

Müşteri odaklı anlayış

360 derece iletişim

Genç ve dinamik ekip

Diğer Markalarımız