MES Mutfak Ekipmanları

Profesyonel ekipmanlar, güvenilir çözümler

Gıda GIDA
1999 YILINDAN BERİ
130 KİŞİLİK KADRO

1999 yılında Ata Holding bünyesinde kurulan MES Mutfak Ekipmanları, 130 kişilik kadrosuyla Türkiye çapında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Mes Mutfak olarak Burger King®, Sbarro®, Popeyes®, Arbys®,Subway®, BK Cafe®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® restoranlarının ekipmanlarının temini, montajı ve açılış sonrası bakım, onarım ve yedek parça temini hizmetlerini yerine getirmektedir. İstanbul Ümraniye’de 8.000 metrekarelik kapalı ekipman ve yedek parça depomuz mevcuttur.

Teknik Müdürlük bünyesinde İstanbul merkez olmak üzere Ankara, Trabzon, İzmir, Adana Bölge Müdürlüklerimiz ve 27 ilde teknik ekiplerimiz ile birlikte Türkiye’nin en uç noktalarına ve sınırlarımız ötesinde bulunan Gürcistan, Kuzey Makedonya, KKTC'ye kadar hizmet götürülmektedir.

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfak bölümü Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Pideci®, Usta Dönerci® gibi hızlı tüketim restoranlarında kullanılan teknolojik mutfakları kurmaktadır MES ekibi TFI TAB Gıda Yatırımları çatısı altında yer alan restoranların her türlü ihtiyacını karşılamak için gerekli tüm donanımlara sahiptir.

Endüstriyel mutfak bölümünün sağladığı avantajlar arasında;
Daha az insan gücü
Mutfaktan daha hızlı ürün çıkartmak
Ürün tazeliği
Kaliteli ürünler yer almaktadır.

İnşaat – Elektrik – Su Arıtma – Mekanik

Bölümler, ilgili proje ve standartlara uygun olarak nakliye ve organizasyon hizmetleri de dahil olmak üzere Türkiye, KKTC, Gürcistan ve Kuzey Makedonya’da, Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® gibi uluslararası hızlı servis restoran zincirlerine hizmet vermektedir. Soğutma-iklimlendirme cihazları, havalandırma sistemleri, soğuk oda cihazları, su arıtma sistemleri, restoran pis ve temiz su hatlarının düzenli bakım ve kontrolü (su kaçakları, gider tıkanmaları), restoran kurulum işlemleri, tüm mekanik tesisat (su ısıtıcılar, hidroforlar, dalgıç pompalar vs.), doğal gaz sistemi, yangın söndürme, baca ve yağlı kanal temizliği, davlumbaz yangın söndürme sistemleri ve mutfak ekipmanlarının montaj, bakım ve onarımı bölümlerin hizmet kapsamı içinde yer almaktadır.

Web Sitesi: www.mesmutfak.com.tr

Öne
Çıkanlar

Yedek parça temini, montaj, bakım ve onarım servisleri

Türkiye, Gürcistan, Kuzey Makedonya ve KKTC’de faaliyet

7 gün 24 saat hizmet

Diğer Markalarımız