ATP

Stratejik BT İş Ortağınız

Teknoloji TEKNOLOJİ
600+ MÜŞTERİ
1997 YILINDAN BERİ

ATP, müşterilerinin kritik süreçlerine kurumsal yazılım, altyapı çözümleri ve hizmetleri sağlayan stratejik bir bilgi teknolojileri (BT) iş ortağıdır. Sürekli gelişim ve dönüşüm üzerine kurgulanmış sürdürülebilir organizasyon yapısıyla ATP, hizmet verdiği müşterilerin farklılaşmalarını sağlıyor; onlara esneklik, çeviklik, inovasyon performansı, gerçek değer yaratma kabiliyeti ve rekabet avantajı kazandırır.

ATP, Haziran 2021’de halka arz oldu ve Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı. Böylece yatırımcılarının da desteğini alarak, çözüm odaklı inovatif portföyünü küresel pazarlara taşıma yolunda attığı adımları hızlandırdı. Şirket, sektörün ihtiyaçlarına ve öncelikleriyle uyumlu yenilikçi ürün ve hizmetler tasarlayarak rekabetçi çözümler sunmayı hedefliyor ve bu vizyonunu Tradesoft, Zenia ve ATP Digital markalarıyla gerçekleştiriyor.

ATP Tradesoft markası, finans sektöründe aracı kurum, fon ve portföy yönetim şirketlerine yaşamsal öneme sahip (mission critical) teknoloji çözümleri sunuyor. İnovasyon ve uyumluluk standartlarına yaptığı yatırımlarla sektörel liderliğini sürdüren Tradesoft, Borsa İstanbul’da daha önce ki yıllarda olduğu gibi rakip sistemler arasında en çok tercih edilen çözüm oldu.

ATP Zenia, büyük bir değişimin yaşandığı olduğu konuk ağırlama sektörüne özel teknoloji çözüm ve hizmetler geliştiriyor. Bulut mimarisi üzerine kurgulanmış restoran yazılımlarını (SaaS), 2019 yılında Malta’da kurduğu Zenia Limited şirketi aracılığıyla dünyanın önde gelen global markalarına pazarlıyor. Zenia platformu Türkiye ve Çin başta olmak üzere beş ülkede 3.100 restoranda kullanılıyor.

ATP Digital markası, orta ve büyük ölçekli kurumların dijital dönüşüm süreçlerine, destek veriyor. ATP Digital ekibi, bugüne kadar 600’ün üzerinde kapsamlı projeyi başarıyla tamamladı. Lider teknoloji tedarikçileriyle oluşturduğu güçlü iş ortaklıklarıyla geniş bir çözüm portföyüne sahip olan ATP Digital, süreç danışmanlığı, yazılım, altyapı ve destek hizmetleriyle kurumsal müşterilerinin uçtan uca stratejik BT danışmanlığı, yapılandırma, özelleştirme, kurulum ve entegrasyon ihtiyaçlarını karşılıyor.

Web Sitesi: www.atptech.com

Öne
Çıkanlar

Bilgiyi çok boyutlu işleyen teknolojilerle doğru kararların alınmasına destek sağlama

ATP Ar-Ge Merkezi ile yapay zeka, büyük veri, makine öğrenimi ve derin öğrenme yatırımları

Türkiye, Çin ve EMEA bölgesinde 600’den fazla müşteri

Diğer Markalarımız