FASDAT

Taze ve sağlıklı gıda ürünlerinde soğuk zincirin güvencesi

Lojistik LOJİSTİK
1995 YILINDAN BERİ

Fasdat, Türkiye’nin pek çok otel, restoran, cafe gibi konuk ağırlama noktasına tedarik zinciri yönetimi hizmeti vermektedir.

Yönetim merkezi Beşiktaş’ta olan şirketin Türkiye’de Gebze, Hadımköy, Adana, Ankara, Antalya, İzmir, Muğla depolama ve dağıtım merkezleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de depolama ve dağıtım merkezi bulunmaktadır.

Markalar

Fasdat, Burger King restoranları ile birlikte Sbarro®, Popeyes®, Arby's®, Usta Dönerci®, Usta Pideci®, Subway® markalarına ve Hotel-Restoran-Cafeterya (HORECA) kanalında Ev Dışı Tüketim (EDT) hizmetleri ile Türkiye’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin pek çok otel, restoran, cafe noktasına tedarik zinciri yönetimi hizmeti vermektedir. Gürcistan ve Kuzey Makedonya Fasdat’ın faaliyet bölgeleri arasında bulunmaktadır.

Şirket, üreticileri ile yaptığı iş birlikleri sayesinde kendi markası ile ürün üretme izinlerine sahiptir. Kendi sektöründe BRC Storage and Distribution belgesi bulunmaktadır.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip eden ve etkin kullanan Fasdat, uzman kadrosu ve gelişen altyapısı ile tedarik zinciri yönetiminin örnek alınacak uygulamalarını, gelecekte de sektörüne sunmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Ürünün, üretim noktasında tüketiciye uzanan taşıma sürecinde doğru ısı derecesinde tutularak soğuk zincirin kırılmaması gibi ciddi ve hassas bir konuda uzmanlaşan Fasdat, hızlı servis restoranları sektöründeki deneyimi ile ülkenin lider soğuk zincir taşıma firmalarındandır.

Fasdat, prosedürlere uygun süreçlerle dağıtımını yaptığı ürünlerin kalitesini korumaktadır. Donmuş, soğuk veya kuru gıdaların taşıma sırasında bozulmaması için gerekli önlemleri alarak, gıda ürünlerinin en sağlıklı ve taze şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır.

Şirket, bu amaçla Türkiye’nin ve KKTC’nin en geniş araç filolu soğuk zincir lojistik sistemlerinden birini verimli şekilde yönetmektedir.

Fasdat, Türkiye’nin 7 büyük ilinde bulunan lojistik merkezlerinden, 81 ildeki toplam 7689 noktaya, komple ve parsiyel dağıtım hizmetlerini, öz malı araçların yanı sıra, sözleşmeli tedarikçileri ile iş birliği yaparak, 273 frigo araçtan oluşan filosu ile sunmaktadır. Gıda sektöründeki müşterilerine, farklı sıcaklık aralıklarına uygun olarak FRC, ADR VE GDP sertifikalı araçlar ile hizmet vermektedir.

Satın Alma

Fasdat, fast food sektöründe lider konumda olan restoran zincirlerine hizmet vermenin yanı sıra EDT (Ev Dışı Tüketim) gıdalar için de geniş bir ürün yelpazesini elinde bulundurmaktadır.

28 yılı aşkın süredir, hızlı tüketim sektörü tecrübesi sayesinde, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ürünü en rekabetçi fiyatlar ile zamanında tedarik etmeyi amaç edinerek, tecrübeli ve dinamik bir ekiple yoluna devam etmektedir.

Web sitesi: www.fasdat.com.tr

Öne
Çıkanlar

Türkiye, Gürcistan, K. Makedonya ve KKTC’de depolama, lojistik ve EDT hizmetleri

TAB Gıda markalarına destek

BRC Storage and Distribution belgesi