ENTEGRE HARÇ

Binalara kalite ve değer katan, yapı malzemelerinin lider markası

İnşaat İNŞAAT
1978 YILINDAN BERİ

Entegre Harç, 1978 yılında İstanbul’da kireç üretimi amacıyla 18 girişimci tarafından kurulmuş, 1989'da Ata İnşaat Grubu bünyesine katılmıştır. 1995 yılında, inşaat malzemeleri üretiminde dünya lideri Lafarge Grup & Ata Holding ortaklığına dönüşmüştür.

Entegre Harç, 2006 yılında Ata Holding’in Lafarge hisselerini satın almasıyla %100 Ata Holding iştiraki olarak yatırımlarına devam etmiş, 2006 yılında Burdur, 2015 yılında Ankara fabrikasını devreye almıştır.

Entegre Harç’ın ürün yelpazesi, çimento bazlı sıvalar, dekoratif sıvalar, teknik harçlar, su yalıtım ürünleri, ısı yalıtım ürünleri, fayans yapıştırıcıları ve derz dolguları, kireç ve agrega ürün gruplarından oluşmaktadır.

Entegre Harç, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini; topluma ve çevreye olan duyarlılığını, kendine bir öncelik olarak belirlemiştir. Entegre Harç, ileri üretim teknolojisi, yüksek kapasitesi, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile sektördeki farkını koruyarak hizmet vermektedir.

Şirket, faaliyetlerini, çevreye uyumlu, yasalara ve mevzuatlara uygun “sürdürülebilir kalkınma” ilkesiyle tutarlı bir şekilde sürdürmeyi taahhüt etmektedir.

Çevre performansını sürekli iyileştirmek, enerji ve doğal kaynakları etkin kullanmak, oluşan atıkları geri kazanmak, zararlı hava emisyonlarını ve su deşarjını asgariye indirerek müşterilerine ürünlerin çevreye etkileri hakkında düzenli bilgi akışı sağlamak, Entegre Harç’ın ana politikalarını oluşturmaktadır.

Web Sitesi: www.entegreharc.com.tr

Öne
Çıkanlar

Türkiye’de ilk endüstriyel sıva üretimi

50’den fazla ülkeye ihracat

Alçımatik, Sıvamatik ve yapı kimyasallarının geliştiricisi

Diğer Markalarımız