Seraş

Profesyonel ekip, kaliteli hizmet, her alanda çözüm

Hizmet HİZMET
SERVİS GÜVENLİK

Ev yemeği tadında üretim yapan Seraş, butik catering konsepti ile çalışmaktadır. Sabah hazırlanıp pişirilen yemekler, en taze haliyle müşterilere ulaştırılır. Seraş, fabrikasyon üretim yapmayacak kadar lezzet odaklıdır. Hijyenik gerekliliklerle uyumlu, kaliteden ödün vermeyen, lezzetli ürünlerle hizmet sunmaktadır.

Müşterilerin sağlıklı beslenmesini amaçlayan, gıda mühendisleri tarafından kalori hesabı yapılarak hazırlanan menüler sunmaktadır. Yiyecekler, her gün alınan ve 3 gün boyunca muhafaza edilen numunelerle denetlenmektedir.

HACCP kurallarına göre üretim yapan Seraş, Gıda ve Teknoloji Bakanlığı tarafından her ay düzenli olarak denetlenmektedir.

Özel Hizmetler

Seraş, profesyonel ve deneyimli ekibiyle özel gün, toplantı organizasyonu, piknik organizasyonu ve açılışlar için de hizmet vermektedir.

Seraş Güvenlik

Türkiye’de güvenlik sistemleri ve koruma faaliyetleri sektörünün 20 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır. Seraş Güvenlik, sektörün oluşum aşamasında, Atakule bina ve içindeki firmalara güvenlik hizmeti vermek düşüncesiyle Seraş A.Ş. bünyesinde 5188 sayılı kanun kapsamında kurulmuş özel birimdir. Atakule’deki tüm firmaların profesyonel güvenlik hizmetini üstlenmiştir.

Seraş Güvenlik:

Giriş-çıkış kontrolü, personel kontrolü, çevre güvenliği ve acil durumlarda (yangın, sabotaj, toplumsal olaylar, doğal afetler vb.) en hızlı müdahaleyi yapar.
Bina ve tesislerin güvenliğini sağlamak amacıyla, elektronik ve fiziki önlemleri uygulayarak, olası tehditleri önler. Kişilerin yaşam alanlarında güven ve huzur içerisinde yaşamaları, bina ve sitelerin çevre güvenliğinin sağlanması, bina ve mekanlara giriş-çıkışların kontrolü gibi hizmetlerde üst seviye koruma sağlar.
Bina güvenlik hizmetlerinde X-Ray cihazı, el dedektörleri ve kamera kontrol sistemleri gibi son teknoloji ekipmanları ile güvenlik kontrollerini gerçekleştirir.

Bina ve tesisler içinde etkin devriye sistemi ile prosedürler dahilinde giriş ve çıkış kontrolü ve güvenlik sistemleri operatörlüğü (X-Ray cihazı, el dedektörleri vb.), güvenlik ağı kurulumu Seraş Güvenlik’in hizmet kapsamındadır.

Giriş ve çıkış kontrolü,
CCTV kontrolü,
Otopark düzenleme,
Devriye hizmetleri,
Çalışanların kontrolü,
Resepsiyon,
İş takibi ve ziyaret için gelenlere refakat,
Kayıp ve kaçakların önlenmesi,
Bina ve tesisin risk analizi,
Koruma ve güvenlik planı,
Koruma ve güvenlik danışmanlık hizmeti

Seraş Temizlik

Seraş Temizlik, ofis hijyeni konusunda uzmanlaşmıştır ve bu alanda 12 yıldır faaliyet göstermektedir. Şirket, ofis temizliğini hizmetini periyodik ve genel olmak üzere 2 kapsam altında vermektedir.

Periyodik kapsamda ofis temizliği, hafta içi her gün 18.00-21.00 arası ve/veya hafta sonu sabah 9.00'dan akşam 16:00'ya yapılmaktadır. Bu hizmet standart olarak ayda 1 kez verilmektedir.

Ayrıca şirketlerin talepleri doğrultusunda belirli dönemlerde halı yıkama, cam temizliği de yapılmaktadır.

Teknik Servis

Seraş Teknik Servis ekibi, binaların periyodik bakım ve onarımlarını üstlenerek her türlü teknik hizmeti verebilen, donanımlı bir altyapıya sahiptir. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadrosu, elektrik, elektronik ve mekanik tesisatlarla ilgili her türlü onarım ile önleyici ve koruyucu bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında, binaların ısıtma-soğutma, mekanik tesisat, havalandırma, su-atık su, elektrik tesisatı, jeneratör, hidrofor, asansör, yürüyen merdiven, otomatik kapı, iletişim sistemi ve havuz gibi sistemlerin onarımı ve bakımı vardır.

Web Sitesi: www.serasservis.com.tr

Öne
Çıkanlar

Yemek ve temizlik servisi

Bina yönetimi

Bina onarım ve bakım hizmeti